Poznaj

naszą kancelarię

Kancelaria Kolanowscy, stworzona została przez parę młodych i ambitnych adwokatów. Dzięki różnorodności specjalizacji, zainteresowań oraz doświadczeń zawodowych adwokatów wchodzących w jej skład, Kancelaria jest w stanie zaoferować swoje usługi szerszemu gronu klientów oraz zapewnić pomoc prawną w niemal każdej dziedzinie prawa.

Klienci Kancelarii, poza wsparciem merytorycznym na najwyższym poziomie, traktowani są z najdalej idącą uwagą, a ich sprawy prowadzone są zawsze priorytetowo i rzetelnie – dla nas każdy Klient jest ważny i zasługuje na indywidualne podejście do przedstawionego nam problemu prawnego.

nasz

zespół

Milena Kolanowska

Milena Kolanowska

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. W latach 2007 – 2011 odbywała aplikację przy Pomorskiej Izbie Adwokackiej w Gdańsku. W roku 2011 złożyła egzamin adwokacki i uchwałą Okręgowej Rady Adwokackiej w Gdańsku wpisana została na listę adwokatów Pomorskiej Izby Adwokackiej w Gdańsku.

Swą praktykę koncentruje wokół szeroko pojętego prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, rzeczowego, zobowiązań, w tym z zakresu obrotu gospodarczego, a także odszkodowań i zadośćuczynień. Ponadto posiada doświadczenie zawodowe w świadczeniu pomocy prawnej również w zakresie prawa karnego.

W ramach działalności oferuje zarówno stałą, jak i doraźną, kompleksową obsługę klientów: osób fizycznych, podmiotów gospodarczych oraz innych jednostek organizacyjnych. Najpełniej realizuje się widząc korzystne efekty swoich działań w przypadku sytuacji jednostkowych. Liczne sukcesy w wielu prowadzonych procesach potwierdzają jej renomę sprawdzonego i zdecydowanego pełnomocnika. Jednocześnie pozostaje wierna zasadzie, iż celem świadczonej profesjonalnej pomocy prawnej winno być osiąganie rozstrzygnięć pozwalających zaoszczędzić czas i pieniądze klientów, uwzględniając optymalnie ich interesy.

Bartosz Kolanowski

Bartosz Kolanowski

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, następnie kurator zawodowy przy Sądzie Rejonowym w Słupsku oraz Lęborku, a w latach 2007-2011 aplikant adwokacki przy Pomorskiej Izbie Adwokackiej w Gdańsku. Pierwsze doświadczenia w zawodzie adwokata zdobywał współpracując z renomowanymi kancelariami adwokackimi z okolic Trójmiasta.

W zakresie wykonywanej działalności gospodarczej świadczy usługi w zakresie pomocy prawnej z wielu dziedzin prawa, w tym zarówno dotyczących obrotu gospodarczego jak i pomocy osobom fizycznym. Wykonywana praktyka koncentruje się wokół szeroko rozumianego prawa cywilnego, ze szczególnym naciskiem na prawo rzeczowe, spadkowe, jak i prawo umów. Adwokat Bartosz Kolanowski posiada również bogate doświadczenie w sprawach karnych, w tym także karnych gospodarczych i karno - skarbowych. Wykonując swoje obowiązki na pierwszym miejscu stawia zawsze interes klienta, pozostając z nim w stałym i bieżącym kontakcie, celem jak najszybszego i najkorzystniejszego poprowadzenia sprawy.